WEEKENDOWE GRANIE UNII

W ten weekend 4 drużyny Unii Złoty Stok wybiegną na ligowe boiska powalczyć o punkty.

Po zakończeniu rundy przez najmłodszych adeptów piłki nożnej w Złotym Stoku swoje spotkania rozegrają jeszcze starsi koledzy. Grupa "Młodzików" rozegra swoje spotkanie na wyjeździe a przeciwnikiem będzie Kalenica Jugów. "Trampkarze" swoje siły zmierzą w Złotym Stoku z drużyną Orła Ząbkowice natomiast zaplecze seniorskiej drużyny czyli "Juniorzy" również na własnym boisku stoczą bój o ligowe punkty z zespołem Cisu Brzeźnica. Drużyna seniorska jak już wcześniej informowaliśmy rozegra swoje spotkanie w niedzielę z liderem tabeli okręgowej Górnikiem Boguszów Gorce.

ROZKŁAD MECZÓW

29.10.2016, godzina 11:00 (Młodzicy)
Kalenica Jugów - Unia Złoty Stok

29.10.2016, godzina 11:00 (Trampkarze)
Unia Złoty Stok - KS Orzeł Ząbkowice

29.10.2016, godzina 14:00 (Juniorzy)
Unia Złoty Stok - Cis Brzeźnica

30.10.2016, godzina 14:00 (Seniorzy)
Górnik Boguszów Gorce - Unia Złoty Stok

Miejmy nadzieję, że wszystkim Złotostockim drużynom uda się zdobyć komplety punktów. POWODZENIA!