Porażka po zaciętym spotkaniu; Górnik Boguszów-Gorce - Unia 3-2

Nie udało podtrzymać się dobrej passy trenerowi Szymczakowi i jego podopiecznym. W spotkaniu 12 kolejki Złotostocka Unia przegrała 3-2 na boisku lidera. Piłkarze Górnika okazali się lepsi w całym spotkaniu, mimo że to gospodarze stracili pierwsi bramkę, którą zdobył Marcin Kolasa w 9 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rafała Brysiaka. "Górnicy" odpowiedzieli trafieniem, które na swoje konto niestety musiał zapisać lewy obrońca Łukasz Korniów. Spotkanie w pierwszej połowie było zacięte z lekką przewagą gospodarzy, jednak zakończyła ona się remisem.

Druga część spotkania wyglądała podobnie z tym, że to goście mieli klarowniejsze sytuacje, jednak to piłkarze Górnika a konkretnie Wojciech Klimek podwyższył wynik na 2-1 w 71 minucie. Na 3 minuty przed końcem gospodarze strzelili bramkę na 3-1 a strzelcem gola była Jarosław Maliszewski a jego imiennik ze Złotego Stoku, Jarek Śleziak ustalił wynik spotkania ładnym strzałem z lewej nogi na 3-2 i pierwsza porażka trenera Szymczaka stała się faktem.

GÓRNIK BOGUSZÓW GORCE  3-2  UNIA ZŁOTY STOK

71' Wojciech Klimek                          9' Marcin Kolasa

87' Jarosław Maliszewski                  18' Łukasz Korniów (sam.)

90' Jarosław Śleziak

UNIA: Gawdonowicz - Dechnik, Kolasa, M.Śleziak, Korniów, Bień (82' Gołuszko), Brysiak (82' Cebula), Dudzic (65' Markowski), Faron, Michalski, Trepka (75' J.Śleziak)